Lot: 701

Willy Stoll, Leipzig. Large punch bowl with glass inset, c1935. H. 14.8 cm; 33 x 24.5 cm. Silver, cut glass. Marked: W. STOLL 925 HANDARBEIT.

Hammer Price: 650 €

111A -
05. November 2013 at