Los: 657

Ruudt Peters (Naaldwijk 1950 - lebt in Amsterdam)
Brosche, 2010

Aluminium, vergoldet. 50,75 Gramm. 117 x 89 mm.
Nicht bez.

Zuschlag: 280 €

160D - Autorenschmuck
09. Dezember 2021 um 17:00 MESZ